Montážní partner JABLOTRON

Společnost ATE, s. r. o. je montážním partnerem firmy JABLOTRON ALARMS a.s. pro montáže zabezpečovacího systému JABLOTRON 100.

Zabezpečovací systém JABLOTRON 100 je sestava, která nabízí unikátní řešení ochrany objektu a osob, umožňuje variabilní využití sběrnicových a bezdrátových prvků pro šetrnou instalaci v interiéru.

JABLOTRON 100 má velmi snadné ovládání. Jednoduchost ovládání spočívá ve dvou krocích (v autorizaci kódem nebo čipem a následné stisku segmentu ovládané funkce na klávesnici. Ve výchozím profilu nastavení je možný i opačný postup. Nejdříve stisk tlačítka segmentu a poté autorizace. Segmenty mají jednoduchou logiku semaforu, který je přehledný pro každého. Počet segmentů lze pružně přizpůsobit potřebám objektu.

Systém JABLOTRON 100 nabízí širokou škálu detektorů v nadčasovém designu a je dostupný odkudkoli díky plnohodnotnému vzdálenému přístupu. Ovládání, programování i monitoring umožňuje webové rozhraní MyJABLOTRON, včetně aplikace pro chytré mobilní telefony a program J-Link.

Kvalitní zabezpečovací systém vyžaduje v první řadě odbornou montáž, ale pro zajištění skutečného bezpečí se neobejde bez nepřetržitého dohledu a profesionálního zásahu při poplachu. Využijte proto spolu s montáží systému JABLOTRON 100 nabízenou unikátní celkovou ochranu připojením hlídaného objektu k Bezpečnostnímu centru. Tato služba je první 3 měsíce poskytována zcela zdarma.

Systém JABLOTRON 100 je navržen až pro 300 uživatelů a rozdělit jej lze až na 15 samostatných sekcí. Umožňuje použít až 120 periferií a nabízí až 32 programovatelných výstupů pro multifunkční využití, např. pro domácí automatizaci.