Společnost ATE, s. r. o. je montážním partnerem firmy JABLOTRON ALARMS a.s. pro montáže zabezpečovacího systému JABLOTRON 100.

Zabezpečovací systém JABLOTRON 100 je sestava, která nabízí unikátní řešení ochrany objektu a osob, umožňuje variabilní využití sběrnicových a bezdrátových prvků pro šetrnou instalaci v interiéru.

JABLOTRON 100 má velmi snadné ovládání. Jednoduchost ovládání spočívá ve dvou krocích (v autorizaci kódem nebo čipem a následné stisku segmentu ovládané funkce na klávesnici. Ve výchozím profilu nastavení je možný i opačný postup. Nejdříve stisk tlačítka segmentu a poté autorizace. Segmenty mají jednoduchou logiku semaforu, který je přehledný pro každého. Počet segmentů lze pružně přizpůsobit potřebám objektu.

Systém JABLOTRON 100 nabízí širokou škálu detektorů v nadčasovém designu a je dostupný odkudkoli díky plnohodnotnému vzdálenému přístupu. Ovládání, programování i monitoring umožňuje webové rozhraní MyJABLOTRON, včetně aplikace pro chytré mobilní telefony a program J-Link.

Kvalitní zabezpečovací systém vyžaduje v první řadě odbornou montáž, ale pro zajištění skutečného bezpečí se neobejde bez nepřetržitého dohledu a profesionálního zásahu při poplachu. Využijte proto spolu s montáží systému JABLOTRON 100 nabízenou unikátní celkovou ochranu připojením hlídaného objektu k Bezpečnostnímu centru. Tato služba je první 3 měsíce poskytována zcela zdarma.

Systém JABLOTRON 100 je navržen až pro 300 uživatelů a rozdělit jej lze až na 15 samostatných sekcí. Umožňuje použít až 120 periferií a nabízí až 32 programovatelných výstupů pro multifunkční využití, např. pro domácí automatizaci.